Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A babatejet milyen név alapján...

A babatejet milyen név alapján keressem? A milumil junior gyerekital is az lenne?

Figyelt kérdés
1 éves a gyerkőc,anyatejes még és mondta a doki hogy adhatnék neki már tejbegrízt és tehéntej helyett készíthetem babatejből is,azt mondta 3-asat vegyek..mintha kínaiul mondta volna,nem tudom milyen formában keressem.A párom hozott haza milumil tejalapú anyatej kiegészítő tápszert.Ez az lenne vagy ez tápszer?Nem vagyok otthon ebben,anyatejes a kicsi,de annyi már nincs hogy főzzek vele.
2014. aug. 13. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha így mondta, hogy 3-as, akkor valószínűleg a 3-as tápszerre gondolt. Az adható 9 hónapos kortól. A dobozra rá szokták írni azt is, hogy 9 hónapos kortól és azt is, hogy 3-as. Van több márka. 1 éves kortól adható a junior tejital is. Ennek is ráírják a dobozára, hogy 12 hónapos kortól adható (van olyan is, ami csak 24 hótól!).

Ha 1 éves a babád, akkor eldöntheted, hogy a kettő közül (3-as tápszer, vagy junior tejital) melyiket adod neki.

2014. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!És egyébként melyiket nevezik babatejnek? De ezek szerint a doki a tápszerre gondolhatott,ha a másikra nincs 3-as írva..
2014. aug. 13. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!