Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 100%-os gyümölcslét adhatok...

100%-os gyümölcslét adhatok egy éves kislányomnak?

Figyelt kérdés
idáig csak vizet ivott-ebből is sokat-igy nincs ezzel gond,csak újdonságként gondoltam.mennyit-és higitva adjam?
2014. aug. 16. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Én szörpös vizet adok.
2014. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ha eddig nem ivott - és a vizet is szívesen issza, akkor nem kell adni neki gyümilevet, még ha 100%-os - mármint TE csinálod és nem bolti! akkor sem.

kijönnek a fogai és jobb ha minél később találkozik a cukorral- gyümölcscukorral is!

És sajnos, tudjuk ha egyszer mást iszik - akkor elég nehéz lesz újra vizet itetni vele!!

De ha mindenképpen ki szeretnéd próbálni akkor viszont Én higítanám a helyedben.

2014. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amennyi jól esik neki, nem is kell feltétlen hígítani ha nem igényli
2014. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak egy próbára gondoltam,nagyon be van dugulva az orra-és ebben azért van vitamin
2014. aug. 16. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mindent iszik. Jó minőségű szörpöt is, de keveset rakok a vízhez, gyümölcs levet is, és a vizet is megissza simán. Anyósom csak vizet ad, ha nála van a gyerkőc, és el is fogadja attól függetlenül hogy mást is iszik.
2014. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kipróbáltam,de holnaptól megint csak vizet kap.meglátjuk.
2014. aug. 16. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
A fogainak második nem simán attól lesz baja, ha gyümölcslevet is iszik, hanem az, ha rágyógyul napi 10 órában a cumisüvegre és áztatja a gyümölcssavban meg a cukorban a fogait.
2014. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!