Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kisfiamnál 3 és fél hónaposan...

Kisfiamnál 3 és fél hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, most már 7 hónapos múlt,10 én lesz 8 hónapos és azt olvastam egy oldalon hogy ha nincs allergiás a családban kaphat tejet. Akkor most lehet neki adni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom milyen oldalon olvastad, de írhatta laikus is. Én a gyerekorvosra, védőnőre hallgatok ebben. Ők egy éves korig nem ajánlják, pedig nálunk sincs allergiás, sőt.mi rengeteg tejet iszunk. A.tejtermékek egy részét lehet bevezetni ebben a korban, túrót, joghurtot. Én meg biztos nem adok tejet, én sem kaptam egy éves koromig, nem is vagyok allergiás, érzékeny rá.
2014. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Tejterméket lehet adni,ahogy előttem írták,túró,sajt,joghurt.1 évesig biztos nem adnám,nálunk a védőnő 15 hónapos kortol javasolja.Nem vagyok egy paramami,mert olyat adtam,amibe van tej pl.borsófőzelék,de direktbe nem hogy csak azt.
2014. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Nyugodtan adhatsz neki tejet, nem lesz semmi baja tőle. Csak a tápszergyárak írják, hogy allergiás LEHET rá. Nem azt, hogy allergiás lesz.
2014. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
www.vital.hu/csecsemo_tejtermek_tehentej
2014. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki! 6 hónapos kortól lányom azt ivott, ég világon semmi baja. Nem méreg csak TEJ! :)
2014. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!