Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Meddig kell forralt vizet...

Meddig kell forralt vizet adni a babáknak? A Babavizet felbontás után 24 órával használva meddig forralham?

Figyelt kérdés
A babák hány hónapos korukig?
2014. szept. 3. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1 éves korig.

meom őszintén, én a babavizet soha nem forraltam, ha nem fogyott el aznap, akkor megittam én, neki újat bontottam, de szerintem még másnap újraforralva jó

2014. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy eves koraig szoktak.

De en soha nem forraltam!

Sima szentkiralyi vizet vettem neki masfel literes kiszerelesben es nem kell 24 ora elteltevel forralni, ra is van irva h forralas nelkul adhato. Jo aron van igy.

2014. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi is sima szentkirályit használunk, azt nme forraljuk, ha 24 után megmarad, azt megiszom én.

Ha nincs itthon , nagyon ritkán csapvizet kap/kapott, persze azt forralva lehűtve. Eddig még nem volt gondja.

2014. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, 24 óra elteltével sem forralod a kibontott vizet?
2014. szept. 3. 15:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem forraltam a gyerekeknek a vizet. Sima csapvizet isznak 7-8 hónapos koruk óta, azelőtt csak anyatej. Amióta van a kutunkban a szivattyún kívül vödör is, azóta a kútvizet is isszuk, isszák, azt egy papírszűrőn átszűröm.
2014. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, soha nem forraltam fel a megbontott vizet, de nem sokkal 24 ora elteltevel el is fogyott. Azt itta mint vizet es a tapszert is ebbol csinaltam. Nem napokig volt megbontva. Masfel eves mai napig issza ezt a vizet, teljesen egeszseges es sose vokt semmi baj. :-)

2-es valaszolo voltam.

De amugy ami az aljan maradt maradek megittuk mi. Ahogy egy masik valaszolo is irta.

2014. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Téényleg, a kútvizet én is hogy szerettem!

Igaz, akkor már nem egy éves voltam, mert emlékszek rá, de mind a két nagyszülőmnél vödörből frissen hidegen.

Annyit változott minden, elrontott a sok információ, mert a fiamnak nem mernék adni már belőle.

2014. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az én babám csak ivásra kapja ,így egy fél literes nem fogy el , sőt max másfél deci megy el egy nap.Forralni utálok és rengeteg víz meg is marad.
2014. szept. 3. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idos? Mert ha nem tul pici en biztos nem forralgatnam ujra a flakonos vizet. En se iszom meg 4 napos allott vizet az teny. De ha kicsi flakonnal veszel es leteleik a 24 ora nem hiszem h forralni kellene. Kicsit mar tul steril vilagban elunk.
2014. szept. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
10 hónapos a babám.
2014. szept. 4. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!