Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti foztok neki zoldseg fozelek...

Ti foztok neki zoldseg fozeleket vagy keszen megvasarolt bebietelt adtok?

Figyelt kérdés
En neki megfoztem es szivesen ette is. El voltunk utazva, es akkor kesz bebietelt adtam neki. Azota van amikor szivesen megeszi amit fozok, maskor meg szembe kopi, es a bebietelt szivesen elfogadja
2014. szept. 27. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Vigyázz!Pont így voltam ahogy Te.Az utazgatás miatt vettem üvegeset.Utána az én főztömet nem akarta megenni.Már lassan 3 éves és még mindig üvegezünk 80%-ban.Kínok kínjával szoktatjuk a házikoszthoz.Ha jót akarsz magadnak és neki akkor felejtsd el az üveget.Olyan mint egy narkó.Mások is jártak így mint én.Sokan panaszkodnak hogy a gyerek nagyon ràszokott és nem eszi a házi kosztot.
2014. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha utazunk valahova, mi is üvegeset adunk, itthon meg mi főzünk neki. Szerencsére nincs ebből gond. Ha éhes, bármit megeszik, ha nem éhes, akkor egyiket se. Nem engedem válogatni, maximum kétféle étellel kínálom meg. Ha egyik sem kell, mehet játszani, nem nyúzom tovább.
2014. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!