Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Répa is segíteni fog a szorulá...

Répa is segíteni fog a szorulásos babámnak?

Figyelt kérdés

Már a barackkal megbarátkozott, úgy tűnik a 10 órait lassan kiváltjuk, másodikként szintén valami olyat vezetnék be, ami nem fogja meg a hasát, hanem inkább meghajtja, mert szorulásos. A répa ilyen? Vagy inkább a krumplit adjak neki? Hogyan készítettétek el ezeket a zöldségeket? Van itthon sinemil és sinlac is azokkal keverjem?

Köszi!



2014. szept. 30. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A sárgarépa nálunk kimondottan fogott, így magában nem is adtam eleinte. Tökkel, cukkinivel együtt pároltam és pürésítetem, úgy jó volt.

Sinlacot és a gyümölcspürékhez adtam 8eleinte egy-egy kiskanállal sűrítésnek, vagy hogy kiadósabb legyen), mivel valamiért édes ízű lesz tőle az étel.

2014. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A répa az én babámat is inkább megfogta.

én ezeket megfőztem egy szűrőn áttörtem és úgy kapta eleinte

2014. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan már ovis a lányom, de most elkapott valami hasmenéses vírust és az orvos azt mondta répát és krumplit egyen, mert az megfogja a pocakját.
2014. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ajjaj. akkor nem tudom mit vezessek be legközelebb nem ehet mindig csak barackot :(
2014. szept. 30. 12:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idos? Most kezditek a hozzataplalast? Az enyem anyatejes volt, 5hos koraig 7-10naponta volt csak szeklete. 4hosan kezdtem barackkal, szilvaval, nem hatott. 5hos tanacsadason javasolta a doki, h akkor jojjenek a zold szinu fozelekek: salata, soska, spenot. (Megparolod, keves krumpli, tapszer/tej.) Azonnal beallt neki. Onnantol hagyomanyosan csinaltam a hozzataplalast. Amugy ha ez a hrlyzet nalatok is, h azert nincs szeklet, mert meg nincs is rost a beleiben, az nem igazi szorulas es jo a repa, mert rost!
2014. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tápszeres, 4 hós volt múlt héten, most kezdtük pár napja még csak barackot evett eddig.
2014. szept. 30. 12:28
 7/13 anonim ***** válasza:
A répa valóban fog, ahogy a banán is, almát adj neki, aztán ezeket keverd répával és krumplival.
2014. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A répa fog, ahogy már írták. Az őszibarack és a sütőtök hajt azok közül, ami 4 hónapos kortól adható. A szilva is hajt, csak az ha jól emlékszem később adható. a krumpli szerintem semleges.
2014. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jöhet az alma, a répa, a krumpli és a sütőtök, és ezek keverése.
2014. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát az alma fog, így az kilőve egy darabig. akkor a felsoroltak közül ha jól értem a sütőtök a legjobb ami székrekedésre használ? azt simán pépnek meg tudom csinálni? bocsi ha keveset tudok, első baba és nem nagyon vannak babás ismerőseim így abszolút kezdő anyuka vagyok :)
2014. szept. 30. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!