Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Majdnem 11 hónapos a kisfiam,...

Majdnem 11 hónapos a kisfiam, adhatok neki kelkáposzta főzeléket ebédre?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Én megpróbálnám, ha nem túl fűszeres (van, aki sok fokhagymával készíti). Remélem, nem fog tőle nagyon puffadni.
2014. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Megpróbálhatod...mondjuk én mindig úgy próbáltam az új dolgokat, hogy krumplit kásásra főztem, és abba raktam jelen esetben kelkáposztafőzit, hogy többségben legen a burgonya.

Így nem olyan nehéz étel talán :)

Jó étvágyat!

2014. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2014. okt. 7. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már bőven adhatod. Nekünk már 1 évesen szinte azt ette amit mi. Nem főzök fűszeresen, de nélküle sem.

Főzelékeket meg már ilyenkor bőven eszik úgyis, a zöldségek közé meg már a káposztát bőven régen bevezethetted. Megérteném ha a babról vagy lencséről lenne szó. Igaz puffaszt a káposzta, de nem 11 hónaposan kell szerintem elkezdeni bevezetni. Lehet jóval hamarabb is, ne aggódj max kicsit megpukiztatja jobban. Mivel még ha nem kapott kevesebbet próbálkozz,krumplit meg gondolom amúgy is főzöl hozzá.

2014. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs agyonfűszerezve akkor igen
2014. okt. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!