Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha egy etelt (mi esetunkben...

Ha egy etelt (mi esetunkben repat) viszontlatok a pelusban akkor azt ne adjam neki mert nemtudja megemeszteni?

Figyelt kérdés
5 hos es most kezdtuk a hozzataplalast.eddig sikertelenul.repa a pelisba,burgonyatol hasgorcsoles.hogyan tovabb? Gyumit meg nem szeretnek adni refluxos.
2014. okt. 20. 06:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elején minden visszaköszön a pelusban
2014. okt. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az égvilágon mindent viszont fogsz látni a pelusban ;) Sütőtök - narancs kaki, cékla - piros kaki - spenót - zöld kaki :D

Nem értek a refluxhoz így lehet hülyeség amit írok, de a gyümit párolva esetleg? Úgy talán nem csinál savat.

Illetve zöldségek közül amit próbálhatsz: cékla, sütőtök, cukkini, édesburgonya

2014. okt. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyémnek semmi nem köszönt vissza, csak a répa.

7 hónapos és 3 hónapja hozzátéplált, de a répa az időnként megjelenik a hús mellett is, más nem, csak az.

Én azért nem adok neki gyakran.

A gyümölcsöt, ha megfőzöd, sütöd, az letöri a savasságát.

Az almát én sütőben lekvárrá sütöttem és banánnal kapta turmixolva, úgy nem bukott tőle.

2014. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!