Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hónapos, húst szeretnék...

7 hónapos, húst szeretnék neki venni, csirkemellet, Tesco-ban meg merjem venni?

Figyelt kérdés
és utána főzni, vagy sütni?
2014. dec. 6. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szép, nem büdös akkor semmi baja nem lesz. Egy a fontos: nagyon alaposan at kell sütni/ főzni. De ez minden húsra igaz, nem csak a Tescosra.
2014. dec. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én mindig vízben főztem meg, de lehet sütni is, csak tényleg alaposan. Ha van jó megbízható hetes vagy megbízható házi csirke szerzési lehetőséged én inkább azt venném. De ha nincs ilyen (nekem sincs) akkor teljesen mindegy melyik boltban veszed, mind ugyan az.
2014. dec. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, én mindig szép húst veszek ott.
2014. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én igyekszek hentesnél venni a csirkemellet. Szoktam mondani, hogy a kisbabámnak lesz és akkor mindig törekednek rá, hogy a legszebbet adják ide :)
2014. dec. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt bajom a Tesco-s hússal, ráadásul nálunk mint kiderült, ha olcsó a hús, akkor a hentes is onnan veszi, azaz drágábban és későbben veszem meg ugyanazt a húst :(
2014. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Èn ott dolgozom nyugodtan meg lehet venni :-)
2014. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem több esélyed lenne bármilyen "háztáji" hússal valami fertőzést összeszedetni a gyerekkel, mint az ellenőrzött Tescos hússal.


Persze a gyereknek - főleg a szárnyast - nagyon alaposan át kell sütni vagy főzni!

2014. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ott veszem és a CBA-ban, pedig a dédinél vannak tyúkok is, de ritkán hozok el belőle. Szerintem a háztáji tyúk csak pörköltnek és levesnek finom, annyira más a húsa. A gyerek akkor kap olyat, ha levesben főtt a hazai órákat, a bolti gyorsabban elkészül.
2014. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!