Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A lefagyasztott ételt (pl....

A lefagyasztott ételt (pl. sütőtökpüré), hogyan melegítitek a babának?

Figyelt kérdés
Néhány hete kezdtem a hozzátáplálást, és eddig az almát, krumplit tudtam kis adagokban készíteni, de most a sütőtököt nem. A védőnő tanácsolta, hogy jégkockatartóba fagyasszam le a kis adagokat, de nem tudom hogy melegíthetem fel. Simán mikróban? És ha főzők hozzá valamit frissen? pl egy kis almát v. krumlit?

2014. dec. 9. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
ha főzöl hozzá akkor én úgy szoktam,hogy a forró almához-krumplihoz hozzáteszem és attól kiolvad,ha magába akkor én mikrózom
2014. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam, hogy vagy mikróztam vagy hozzákevertem a forró másik ételhez és attól felolvadt.
2014. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2014. dec. 9. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

mikrot kerülni kell


vagy keverj hozzá valami meleget

vagy jóval előbb vedd ki és fazék víz-be üvegestől melegítsd

2014. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!