Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A rizst mivel adjam a 6...

A rizst mivel adjam a 6 hónapos kisfiamnak, ha szorulása van?

Figyelt kérdés

Ma van a 3. nap, hogy a rizst bevezetem, nem szeretném megszakítani.

Ma adtam Biogaiat, mert megijedtem. :) Egyébként nem sír, csak nagyokat nyög, és elég kemény a kaki.

Délelőtt őszibarackot adok neki, utána megszoptatom. Ebédre rizst szeretnék, csak nem tudom, mivel, segítenétek?

Ezeket vezettük már be: alma, őszibarack, sárgarépa, krumpli, sütőtök, cékla.

Illetve mit vezetnétek be következőnek?

Köszönöm előre is!


2015. jan. 1. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A rizs az alma meg a krumpli pont hogy hasfogó mikor az én fiam hasfájós volt és nehezen kakilt én kamilla vagy köménymagos teát adtam neki!!
2015. jan. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont az a lényege a kis lépésekben való bevezetésnek, hogy ha valamivel gond van, akkor ne add tovább. Ha a rizs megfogja a pociját én tuti nem adnám, majd később újra próbálod. A rizs hasfogó, a HIPP-nek van direkt hasmenős babáknak való itala, abban is rizs van. A barack az szerintem jó ötlet volt én valami hasonló gyümivel próbálkoznék, ne szenvedjen szegénykém :)a Biogaia, szerintem jót fog tenni a pocijának. Ma nem tudsz venni, de van a Milupának : [link]

ebben ilyen pehelyszerűen van több fajta gabona. Néha a gyümölcspüréi -be szoktam 1-2 kanálnyit rakni, vagy ha olyat csinálok akkor ezzel sűrítek.

2015. jan. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor ma nem adok már rizst, hanem inkább sárgarépát krumplival. :)

A glutént fosfovit kekszel szeretném bevezetni.

2015. jan. 1. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Hú a répa, krumpli is hasfogó. A fiam nem volt szorulasos, de a répa nagyon megfogta a hasát mindig.
2015. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is szenved, nem is tudtam, hogy ennyi hasfogos zoldseg van! En is kamilla teaval probalkozom, meg nem jartunk sikerrel...
2015. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg köménymagos tea!!
2015. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szilvapüré Ugyanolyan dobozban szokott lenni mint a bébipépürék.
2015. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!