Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5,5 hósom most kapott először...

5,5 hósom most kapott először répát, és azt hiszem, fogja a székletét. Akkor azt egyenlőre ne adjak neki ugye?

Figyelt kérdés
mikor kaphatja legkozelebb? almalét adhatok neki? tudom hogy az alma is székletfogó, de úgy tudom a natúr lé az nem...és mi a helyzet a krumplival? az a holnapi terv....
2015. jan. 1. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

semmiképpen nem úgy, hogy egy kicsit ebből, egy kicsit abból... egy íz bevezetése 3 nap... ha ma répát kapott akkor holnap és holnap után is. amit már bevezettél az mehet a répa mellé. ha az almát már kóstoltattad 3 napig, akkor bármikor adhatsz alma levet, hisz tudod, hogy nem allergiás rá.

a krumpli az fogja a székletet, és elég ízetlen is, úgyhogy azt majd gyümibe keverd. egyébként ma 2 kiskanál répát adtál neki? mert ennyi azért nem foghatná meg a székletét, ez nagyon kis mennyiség amit első nap kaphat

2015. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most vagyok a 3. repa napnal kb 1-2 evokanalnyit kapott. az alman vagyunk tul, az utan kakilt. akkor almalevet azert merjek.most neki adni? csak hogy sok folyadekot kapjon.....es mikor merjek neki krumplit adni? ha holnapig kakil, akkor holnap probalkozzak vele?
2015. jan. 1. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!