Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Húslevesből fűszerezés előtt...

Húslevesből fűszerezés előtt kivettem a babarészét, de túl sűrű lett, felönthető tápszerrel? Vagy milyen zöldséget tegyek bele?

Figyelt kérdés

saját levével már nem tudom felönteni, mert már be van fűszerezve

és túl húsosra sikerült, nem tudom melyik zöldség lédús, hogy esetleg párolnék valamit és hozzápótolnám, vagy tápszer húslevesbe...?vagy nyissak meg egy üveges bébiételt hozá?


2015. febr. 1. 08:57
 1/7 A kérdező kommentje:
*persze só, meg zöldsézödje is van a babának benne, csak pirospaprika, bors nincs
2015. febr. 1. 08:57
 2/7 A kérdező kommentje:
*zöldborsós dolgot múltkor nem ette meg, az kiesve
2015. febr. 1. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős babáról van szó? Én tuti a húsleves levéből vennék ki...tápszertől nekem annyira mosléknak tűnne.Bocs!
2015. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tehetsz hozzá csak vizet is. Lédús zöldségek meg: spenót, cukkini, saláták - de bármit párolhatsz több vízben és máris folyósabb lesz.
2015. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

8 hós, a paprikát, pláne borsot talán egy évtől javasolják..vagy nem is tudom, de még nem eszik mindent, így nem akarom most a levéből


a cukkini jó ötlet, azt szereti! köszönet

2015. febr. 1. 09:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor vízzel öntöttem fel.

Sőt, én direkt felvizeztem az ételeit, mert ebben a korában nem nagyon szeretett inni, tejem meg már nem volt annyi, hogy elég legyen, így viszont elegendő folyadékhoz jutott.

2015. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hónapos korában már a leves levével hígítottam a pici kajáját. De ha nem szeretnéd, forralt vízzel öntsd fel.
2015. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!