Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Carbonara spagettit adhatok...

Carbonara spagettit adhatok 10 hósomnak?

Figyelt kérdés
Ugye tejszínt elvileg már ehet. Csak nem tudom ilyen mennyiségben szabad e. Szerintetek? Eddig nem adtam neki ilyet, de gondoltam megpróbálom. Ízleni biztos fog neki.
2015. febr. 12. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Hááát, abban elég masszív mennyiségű tejszín van. Először kis mennyiségben próbáld meg, mert a sok tejszín (magas zsírtartalom) jó eséllyel meghajtja.
2015. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A tejszín 1 éves kortól adható, így én nem adnék neki.
2015. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az enyém 11 hós, minden tejszínes ételt tejföllel helyettesítek és sajttal. Ma brokkolikrémes sajtos tésztát kapott.

Szerintem a carbonara is jó tejszín helyett sajttal és pici tejföllel. Mondjuk én tejszínt eddig csak azért nem adtam, mert ne eszünk tejszínes dolgokat, lehet már kaphat.

2015. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
* lehagytam, hogy 8 hó óta
2015. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tejszínt nem csak 1 éves kortól szabad, jelenleg ez az elfogadott.
2015. febr. 12. 13:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg rosszul tudod.
2015. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor védőnő és gyerekorvos is rosszul tudja. De keress rá. :-)
2015. febr. 12. 13:31
 8/10 anonim ***** válasza:
jól tudja a kérdező....
2015. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem mertem neki adni, csináltam zöldséges rizottót. Köszi.
2015. febr. 12. 14:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Megnéztem kb. 7-8 hozzátálálási táblázatot a neten, kivétel nélkül mind 12 hónapos kortól írja a tejszínt. Lehet, hogy van olyan, ami hamarabb, de én olyat nem találtam.

Azt viszont nem értem, hogy ha te már adsz neki tejszínt, akkor miért kérdés, hogy ehet-e tejszínes tésztát. Ha valamit már bevezettél, akkor abból kaphat nyugodtan normál adagot. Ha te úgy gondolod, hogy 10 hónapos baba ehet tejszínt, akkor nyugodtan adhattál volna neki a carbonarából.

2015. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!