Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha vasárnap vettem le a...

Ha vasárnap vettem le a fagyasztóból hűtőbe a csirkemellet, abból még főzhetek és másnap is eheti? (9,5 hónapos)

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 11:54
 1/8 A kérdező kommentje:
szóval ma van 3 napja, hogy a hűtőben áll...
2015. febr. 24. 11:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne!
2015. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2015. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha vasárnap megfőzted, és abból maradt főzött étel, ami ma 3 napos, azt még megeheti. Holnap már nem adnám oda.

Én egyébként mindig a mirelitből veszem ki a húst és úgy főzöm meg, az így főzött kaját pedig 4-5 napig esszük. Soha nem volt még bajunk tőle..

De mondjuk hogy ő még nincs egy éves, ezért 3 napnál tovább ne tárold.

2015. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi, kidobtam, kicsit sajnáltam nem úgy tűnik mintha baja lenne


és amit tegnap vettem gesztenyemasszát??amire rá van írva 1-2 órán belül használja fel?de hűtőben áll..azt adhatom neki uzsira..?

2015. febr. 24. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
inkább tarsd be ami rá van írva a dolgokra. vagy lesz baja,vagy nem ne rajta teszteld le. húst pedig ha kiolvad meg kell aznap főzni,max ha estére olvasztod ki még másnap ráér.
2015. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha frissen volt lefagyasztva, vasárnap kivetted, akkor az jó esetben tegnapra lett jégkockából csupán hideg. Az én hűtőmben talán még ma is jég lenne (a fagyó alatti polcon rendre jegesednek a dolgok), szóval én nem dobtam volna ki. Ha meleg helyen engedted volna ki, na akkor már tényleg nem szabad ennyit állnia.
2015. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sajnáltam is kidobni frissnek nézett ki de babánál nem akarok kockáztatni


a gesztenyét akkor megeszem én :( pedig ő imádja, egyszer kapott belőle frissen, néha nem akarom elhinni, hogy ok hogy nem tartósított, de ugyan mi baja lehet a gesztenyének 1 nap múlva...

2015. febr. 24. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!