Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miket ehet még egy 6 hónapos?

Miket ehet még egy 6 hónapos?

Figyelt kérdés
Evett már almát, répát, sütőtököt és őszibarackot. (ez nem szereti). Gondolkoztam az édesburgonyán, meg a sima burgonyán, de az utolsó kettő a répa, meg a sütőtök volt. Van még valami gyümölcs, amit ehet ilyen korban?

2015. máj. 5. 10:11
 1/8 Wiky93 ***** válasza:
73%
Alma, barack, körte, banán, szilva, meggy, cseresznye stb
2015. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
meggyet, és én a körtét is bevezettem, mert az alma fogta a hasát. Nagyon bevált, egyből helyre állt a széklete és imádja azóta is.
2015. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Alma, meggy.

Szilvával meg a sárgabarckkal várnék még 2 hónapot (addigra pont szezonja lesz), cseresznyét meg inkább csak jövőre adj, rettentő hascsikarást tud okozni,és még allergén is.

Körte talán, babán sajnos nagyon székletfogó, de ha bírja a pocakja akkor lehet.

Zöldségek közül jöhet a cékla, édesburgonya, cukkini.

Cékla-alma, cékla-meggy nagy kedvenc volt nálunk!

2015. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
babán-banán... bocs elírtam
2015. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wiky93 ***** válasza:
Nem minden gyerek egyforma, kislányomnak kutya baja nincs a banántól, szereti, a tápija is banános :) minden gyümit szeret, eddig egyiktől se volt baja!
2015. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a körte pont hogy székletlazító.
2015. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Céklát ti hol vesztek? Nagyon beparáztattak vele kapcsolatban... Én nagyon szeretem, de eddig a babónak nem mertem adni:
2015. máj. 5. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én véleményem, az hogy kombináld a lehetőségeket! Mindig vedd figyelembe a zöldség-gyümölcs élettani hatását: alma fog (mármint a hasát) és savas, répa fog, sütőtök lazít, de répával együtt ne add túl sűrűn, mert előbb-utóbb szívgörcsöt fogsz kapni, hogy narancssárga lesz a baba. Ez a karotintól van és, ha nem adsz neki minden nap kétszer, akkor nem lesz baja, viszont úgy fog kinézni szegénykém, mint egy kis kínai! A burgonya is fog! Mondjuk egyik nap mehet burgonya és sütőtök, másnap répa és passzírozott zöldborsó. Alma után másnap őszibarack, az lazít! Remélem tudtam segíteni!
2015. jún. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!