Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti milyen sorrendben váltottát...

Ti milyen sorrendben váltottátok ki az étkezéseket? Illetve mikor kóstoltattatok?

Figyelt kérdés
Annyi helyen olvasom, hogy szopi után kóstoltatnak, én pont fordítva tartom logikusnak. Jóllakva már lehet nem akar mást enni a baba, előtte sztem fogékonyabb rá...Vagy csak én gondolom így?
2015. máj. 31. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól gondolod,szopi elõtt érdemes. Elõször a tízórait szokták kiváltani, ha allergiás reakció van, akkor az kijön estig. Utána nem tudom, hogy ebéd e vagy uzsi.Valamelyik a kettõ közül. Aztán csak a reggeli és vacsi marad szopi, ha van még elég tej. Valahogy így.
2015. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi most kezdtuk kivaltani a masodik etkezest.Nekunk azt mondta az orvos, hogy az utolso elotti etkezest kell eloszor kivaltani- tehat olyan 17-18 ora kurulit. (elkepzelheto, hogy orszagonkent valtozik mit tanacsolnak, mi kulfoldon elunk)

Kostoltatassal kezdtuk, aztan kapott tejet.1 het alatt ajanlottak, hogy erjuk el azt a mennyiseget, hogy mar ne kelljen utanna tejjel potolni.Ezt kovetoen 1 heten keresztul csak ez az etkezes volt kivaltva, majd a kovetkezo heten kezdtuk a tizorait gyumolcsokkel.3 napig csak alma, majd 3 nap alma+korte, megint 3 nap alma+korte+banan.Mi az alma+kortene jarunk :-)

Szinten naponta fokozzuk az adagot, amig ki nem valtjuk teljesen a tejet.

2015. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is mindig szopi előtt kóstoltattam vele, ahogy te is írod, teli hassal már nem fog enni.

Mi elsőre a tízórait váltottuk ki, zöldségekkel, gyümölcsökkel.

Utána az uzsonnát tejpéppel

Majd az ebédet zöldség+husi keverékkel.

A reggeli és a vacsi még tápszer, mert közben a tejcsi sajnos elfogyott,11 hónapos.

2015. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!