Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyhogy lehet adni epret...

Hogyhogy lehet adni epret málnát 4hónapos kortól?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam 1éves korig nem szabad! Kint vesszük Ausztriában a Hipp-es konzerv püréket és van 4.hónaptól eper-málna-barack kombó..

Akkor most mi van??

Ti adnátok a picinek?



2015. jún. 9. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
itt is minden üvegesbe tesznek tiltott dolgokat
2015. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Speciális gépek vannak a gyártósoron, amik kimagozzák őket. A mag allergizál, nem maga a gyümölcs. Mag nélkül eheti.
2015. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
*én nem adtam, a táblázatomat követem
2015. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

kétlem, hogy 100 % biztosra ki lenne magvazva..

arról nem is beszélve hogy déligyümölcsök is egy évtől ajánottak és arra sem figyelnek

2015. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodtan add neki. Én is adtam a babámnak. Persze akkor még csak az üvegeset, tuti nincs benne mag.
2015. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Pedig ki van, a bébiételekre sokkal szigorúbb szabályozás vonatkozik, mint az egyéb élelmiszerekre.

No meg a cég profitjának se tenne jót, ha a sajtóba kerülnének perek, hogy a terméküktől baja lett babáknak.


De nyugodtan kérdezz meg gyermekorvost, ő is meg fogja ezt erősíteni.

2015. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az üvegesek máshogy készülnek.

A védőnőm majdnem hanyatt vágta magát, amikor mondtam neki, hogy 6 hósan szereti a fiam a halat... Persze a Kecskeméti paradicsomos halát.

Üvegesből én adtam mindent, amikortól rá volt írva, hogy lehet. A frissnél tartottam a táblázatot.

2015. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy már előttem is írták a gyümölcs magja allergizál de az üveges bébiételek úgy készülnek, hogy mag nélkül van benne a gyümi. Szóval ami üveges azt nyugodtan adhatod neki :-)
2015. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Tilos adni! Nem a maggal van a gond, hanem olyan spec. fehérjét tartalmaznak az aprómagvasok, mely allergiás reakciót válthat ki. A Nurofen epres szirupban sincs benne a mag, mégis allergiás rá.
2015. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon okostojás, szerinted ha tilos adni, akkor miért készítenek ilyen bébiételt ennyi idős babáknak?

Értsd már meg, hogy semmi baja nem lesz tőle. Egyszerűen olyat kell venni, ami a korának megfelelő, és akkor nem lesz semmi gond.

2015. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!