Mennyi banánt ehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 7 hónapos babám. Mennyi banánt adhatok neki? nagyon szereti, már próbáltam, csak nem tudom, hogy egy napra adhatok neki egy teljes banánt vagy inkább a felet osszam el neki de.-re és du.-ra?



2016. febr. 3. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém majdnem minden nap eszik banán méretétől függ, hogy egész vagy majdnem egész:)
2016. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a kalium tartalma miatt nem ajanlott egy heten kettonel tobbszor adni es akkor se egeszet hanem mondjuk egy felet. raadasul szekletfogo is.
2016. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) hát most ilyen közepesek vannak itthon :) Ma de. kapott belőle egy felet, de holnap ha lehet,akkor adnék neki du. is és akkor napi egy banánt enne meg.
2016. febr. 3. 20:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondjuk én is észre vettem, hogy valamennyire fogja a székletét. De nem tisztán banánt adok neki, hanem keverem egy kis almával.
2016. febr. 3. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:

az kivaltkepp jo mert az alma is szekletfogo...

be adj neki mindennap banant.

a korte ami ilyenkor kaphato es szekletlazito, viszont annak is magas a kalium tartalma...kortet almaval parosits es ha ezek melle eszik heti 1-2 alkalommal banant az nem ügy de ne azt egye mindennap

2016. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neki az almától eddig nem volt baja, azt már ette 6 hónapos korától,de nem fogta neki. Ha banánnal keverem akkor egy picit igen. A körtét még nem próbáltam,mert nem látok soha szépet belőle,pedig mindig nézem. De ha egyszer kapok végre normálisat biztos beraktározok belőle.
2016. febr. 3. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!