Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van, aki várt 3éves korig a...

Van, aki várt 3éves korig a tehéntejjel?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 12:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Addig mit kapott?
2016. ápr. 11. 12:33
 2/7 anonim ***** válasza:

Allergiás a gyerekem. 6,5 éves, még sosem kapott tejet.


Növényi "tejet" kap, a rizstejet és a mandulatejet szereti.

Változatosan eszik, kalcium pótlást kap.

2016. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Mi egyébként is mellőzzük az ilyesmit. Rizstej, kókusztej, mandulatej, mogyorótej van itthon mindig. Puding, joghurt szója vagy chia mag.
2016. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én gyermekem 2,5 éves, de még nem kapott konkrétan tejet! Tápszert adok reggel és este lefekvés előtt.
2016. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én adtam már egy évesen is. Nem tudhatod hogy allergiás e rá ha meg sem kóstolja. Először grízt főztem belőle. Aztán kis piciket kortyolt csak nem ízlett neki....a mai napig nem iszik meg egy egész pohárral (most 2,5 éves) még kakaóval sem. Csupán azért mert nem ízlik neki.....Ezért sok tejterméket igyekszek adni, hogy a kalcium pótlás meglegyen.
2016. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget, hogy kálciumpótlás miatt tej, amikor rengeteg más élelmiszerben is van.


Minden növényi tej amúgy kálciummal és d vitaminnal dúsított általában.

2016. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,

mi házilag készítjük a növényi tejet (árban a töredéke), és abban nincs semmilyen hozzáadott kalcium, továbbá a lányom olajos magvakat sem ehet, amúgy meg kb. a mákban van, de abból nem tol be akkora mennyiséget.

2016. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!