Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milupa tejpépet milyen kanálla...

Milupa tejpépet milyen kanállal kell kimérni?

Figyelt kérdés
A dobozon csak úgy irja, hogy hány kanállal, és hogy az mennyi grammnak felel meg, de nem tudom, hogy teáskanál vagy evőkanállal, vagy a tápszeres adagolóval is lehet?
2016. jún. 12. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem evőkanál.De én önteni szoktam.😀
2016. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Evőkanál. Bár én is önteni szoktam már.
2016. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is azt mondta a barátnőm, hogy sose kanalazott, de ma probálom ki először, bár azt jól adagoljam. Köszönöm.
2016. jún. 12. 10:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Én mindig evőkanállal mérte. De volt, hogy így is kellett néha higítani, néha sűríteni.
2016. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is megcsináltam időközben, és úgy ahogy irod, még kellett higitanom, s majd biztos lesz amikor sűrűsitenem kell :) A lényeg az volt, hogy bár tudjam, hogy mekkora kanállal kellene, de aztán az állagától függ ahogy látom. Köszönöm neked is.
2016. jún. 12. 10:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok,én ezért nem használok kanalat,mert úgy sem olyan lesz az állaga mint szeretném.
2016. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem. Hát ez az, hogy úgyis mindent ki kell tapasztalni, mostmár én is tudom nektek köszönhetően. Azért jó itt ezt azt megkérdezni kezdőként, hogy tényleg ki hogyan csinálta/csinálja.
2016. jún. 12. 11:12
 8/13 Bella169 ***** válasza:
51%

Én a port grammra pontos konyhai digi mérlegen mérem ki és utána annyi vizet adok hozzá hogy jó legyen.

Nekem azt mondta doki is meg védőnő is hogy vizet lehet többet vazy kevesebbet de a porból ne legyen több egy adagnál. Ezért csinálom így.

2016. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
8-as, te is grammra pontosan szoktál étkezni?
2016. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na ne bántsátok a 8ast. Ő igy csinálja, hogy kiméri az sem baj. Meg van irva a pontos elkészitése, és ő úgy alkalmazza, egyáltalán nem vétkes ezért.
2016. jún. 12. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!