Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 hónapos baba nehezen kakil....

3 hónapos baba nehezen kakil. Barackos bébiitaltól könnyebb lesz neki?

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 06:15
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem szabad neki még adni. Igen, tudom, hogy apáink is kaptak anno, de meg lehet nézni a sok gyomorbeteg embert, mert ez a következménye.

Inkább adjon az orvos neki, korának megfelelő kakilás könnyítőt.

2017. jan. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Én egy kis cukros kamilla teát adtam neki mikor ilyen volt. Csak 2 kanállal, nem kellett több.

Tudom h ezen most sokan kifognak akadni!!! Nekem a védőnő és a gyerekorvos is ezt ajánlotta. Ez nálunk mindig bejött!

2017. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk is segített már cukros kamillatea! Sajnos muszáj bele a cukor, ha ez a cél vele. Harmadik nap adtam, amikor nem volt kaki a tápszeres babánál.


Folyamatosan viszont nem szabad adni a kamillateát se, mert szárítja a beleket, csak alkalmanként, ha szorulás van.

2017. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. jan. 31. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szintén a kamillateás megoldást csináltuk, orvosi javaslatra. Vagy Laevolac.

8 naponta volt kaki. A gyerekorvos szerint 3 napnál tovább nem szabad várni. (Tudom, anyatejes babánál 7 nap is normális. Szerinte viszont így, hogy ez rendszeres volt, nem jó.) 4 hónaposan elkezdtem adni mást is. Almát hamar kilőttem... Moat 5 hónapos. Barackot kap leginkább, meg paradicsomos burgonyát (bébiétel), így van kaki. Ha paradicsomosat nem kap, akkor nincs...

2017. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én a 3. babánàl szembesültem ezzel a bajjal. Próbálkoztunk mindennel, de igazából csak átmenetileg segített minden. Mivel csak szoptattam, a végén én magamon kipróbáltam a tejfehérje mentes diétát. Soha nem sikerült bebizonyítani, a tesztek negatívak, de ma már tudom, hogy minden emésztési problémánk megszűnt, tehát a gyerekem tejfehérje érzékeny. Most 3,5 éves, még mindig diétázik és nagyon szépen fejlődik. Sokan azt hiszik, hogy az allergia hasmenést okoz. Ritkábban ugyan, de a tünet lehet az ellenkezője is. Egy 2-3 hónapos próbát megér, annyit kibírsz, a kalciumot lehet mással pótolni.
2017. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!