Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Csak a tápszert fizeti vissza...

Csak a tápszert fizeti vissza az egészségpénztár, vagy a junior gyerekitalt is? 15 hósnak már italt szeretnék adni, olcsóbb is, de ha azt nem támogatja a TB, akkor maradunk a tápszernél!

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
15 hósnak már tejet adj.
2017. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Persze aztan a kolat is fizeti meg a malnaszorpot.

Komolyan az allam finanszirozza a te gyereked???

2017. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
A tapszer tokeletes.
2017. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van itt lehetőség úgy kiírni egy kérdést, hogy ne fikázzon senki??? Vannak, akik egész nap itt ülnek és ugranak minden kérdésre, hogy kötekedhessenek?? Ha a férjem minden hónapban kap 20.000 Ft egészségpénztári hozzájárulást, amit csak gyógyszerre lehet elkölteni. Mivel szerencsére gyógyszerek még nem kellenek, így a tápszert vesszük belőle. 5 lombikot végigcsináltunk és én örülök, hogy van eg.pénztár, ami az utolsó fillérig visszafizette azt is. Miért ne? Én nem érzem magam ettől élősködőnek! Te is kapsz gondolom fizetést, cafeteriát, élősködő vagy azért, amiért megdolgozol? Ezek szerint te az vagy. Köszi, aki értelmeset válaszolt.
2017. febr. 27. 11:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tejitalt nem lehet ep-re. Egyébként a tejital összetétele majdnem ugyanaz mint a 2-es tápszeré, ezért mi nem is váltottunk. Amíg megissza (HA2), azt kapja. 18 hónapos.
2017. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

A saját egészségpénztáradnál kell érdeklődnöd, erre nincs általános válasz, minden pénztár azt vesz fel a támogatott termékek körébe, amit akar. Van, ahol biciklit, matracot, minden füttyfenét el lehet számolni az egészségpénztár nevére kiállított számla ellenében, akkor is, ha mondjuk magában a boltban nem tudod a terméket az EP kártyáddal kifizetni.


Egyébként én se tartom valószínűnek, a tejital már sima élelmiszer inkább, nem tápszer, de én javaslom, hogy kérdezd meg azért a pénztáradat, hátha rugalmasak. De nyugodtan maradhattok a tápszernél is.

2017. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Gyógyszertárt kérdezd meg. Másokkal ne törődj. Én meg a szabadidő szép kártya részéből masszázsra járok. És a tápszert,sinlacot meg 90% al irja fel a doki.

Nem gondolom hogy élősködés lenne,mikor párom havonta adózik 100ezer felett és igy is szaros kis 200-at hoz haza két diplomával. Ennyi had járjon már ,mikor a fizetésünk felét majdnem leadóztunk,utába a maradékot költjük ovira,kajára,benzinre,lakhatásra,ergo a többit is leadóztunk...

2017. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. febr. 28. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!