Ti mit adtok uzsonnára?

Figyelt kérdés
Dèlben fözelèket eszik hùssal, vacsoràra grizt gyümölccsel.Most szeretnèm elkezdeni neki az uzsonnàt.8 hònapos.
2017. márc. 5. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Túrót, natúr joghurtot lehet már adni, nálunk ez volt az uzsi, gyümölccsel ízesítve.
2017. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Vacsorara nagyon nem jo a gyumolcs ( felnottnek sem ) egyreszt felporgeti a gyumolcscukor, masreszt erjed a gyomorban reggelig.

Inkabb adnam ( adom ) uzsonnara a gyumolcsot. 8 honaposan joghurtot is adhatsz.

2017. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Én a kisfiamnak uzsira gyümölcsöt adok.Banánt,barackot,narancs és mandarinlevet facsarok bele.Kekszet is morzsolhatsz bele vagy babapiskótát.Krémtúrót ha ehet már tejterméket.
2017. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
zabkása vízzel gyümölcsel.v. sinlac pép gyumolcsel.vagy joghurt gyumolcsel
2017. márc. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 2# mit ajànlasz vacsoràra? Nekem ezt vèdönö mondta de igy belegondolva , inkàbb màst adok neki.
2017. márc. 6. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:

2- esvagyok. Megint egy " okos " vedono ... a gyumolcs felnottnek sem jo este, mert erjed a gyomorban ( mint a palinka mikor keszul )


En tejpepet adtam neki este kb 8-12 honapis koraig meg is ette. Azota nem szereti. De sokan adjak azt, pl ami ebedre volt.

2017. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zöldséget hússal. A avokádót, édesburgonyát például. tejterméket és gabonafélét nem.
2017. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!