Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a velemenyetek a reggelire...

Mi a velemenyetek a reggelire adott tejpeprol, amibe neha gyumolcs is kerul?

Figyelt kérdés

A 11 honapos fiamnak inkabb a mi reggelinkbol adjak( sajt, amit egyelore csak reszelve eszi a fozeleken, pastetom, vaj, amiket nem igazan tartok szamara a legjobb megoldasnak) vagy maradjak a pepnel, esetleg joghurtnal...

Mennyire egeszseges, taplalo a pep? A ti babatok ennyi idosen mit eszik reggel?


2017. máj. 8. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Tejalapu ételhez gyümölcs...én kihaygytam.

Én a gyümikhez egy kis gabonapépet kevertem


A norma étkeztetésben is delelott v ebed után vagy gyumolcs es pl uzsonnára tejalapu

2017. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*de. vagy ebéd után van gyümölcs, és este van tejalapu
2017. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam ennyi idösen pont ezt ette reggelire. Sima natúr tejpép+valamilyen pürésitett gyümi. Màshogy nem is ette a tejpépet, és mivel a tápszerröl, anyatejröl leszokott 11 hónaposan magától szerettem volna ha valamit ami tápszer-alapú még megenne.:-)

Most másfél éves, szokta még ezt kérni reggel, semmi baja töle. :-)

2017. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a fiam azt a pepet kapja , amit vizzel kell kavarni...erre gondoltatok?
2017. máj. 8. 10:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt add neki amit jonak latsz. Erre nincsenek szabalyok. Az en gyerekem natur joghurtot eszik babsa muzlivel, most 2 eves es mar tobb mint egy eve ez a reggeli. O szereti, egeszseges, nekem meg egyszeru.

Eszembe nem jutna vadidegeneket kerdezni, hogy micel etessem a gyerekem.

2017. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, akkor van a baj, ha az ember nem tud valamit es ugysem kerdez. Ha ne kerdeztem volna ra a majra, peldaul, akkor bizonyara nagyon gyakran adtam volna, mivel imadja. Azert kerdezem, mert hosszutavon nem tudom, hogy a reggeli pepunk nem artalmas e, annak ellenere, hogy egyszeru elkesziteni es szereti.
2017. máj. 8. 11:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Kerdezo, a maj azert mas kategoria, mint a tejpep ami = tapszer, es direkt kisbabaknak gyartanak.

A maj az mereganyag kivalaszto szerv, mint ahogy ezt tanultuk altalanos iskolaban .

2017. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2. voltam, igen vizzel elkeveröset kapott az enyém is. Hipp natúr griz néven fut.
2017. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jo, nem vitatema ez... amit nem tudok, vagy nem vagyok valamiben biztos, vagy eppen tapasztalt anyukak velemenyere, segitsegere van szuksegem, barmilyen egyszeru, magatol ertheto dologrol van szo, meg fogom ezutan is kerdezni. Hogy megnyugodjak, hogy lassam mas hogy csinalta....Koszonom a segitseget kedves utolso.
2017. máj. 9. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!