Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan állítsam le a férjemet,...

Hogyan állítsam le a férjemet, hogy ne adjon a babának tejfölt, sós túrót, kenyérdarabot, extrudált kukoricapelyhet és egyebeket?

Figyelt kérdés
Anyatejes, lassan 5 hónapos fiú. Elegem van. 2 hós kora óta kóstóltat vele ilyen marhaságokat. Éppen csak megkóstóltat vele egy keveset, de össze-vissza mindent. A kukit nagyobb mértékben is adja neki, akár 8-10 szemet is naponta. Rengeteg, durva vitatkozásunk volt emiatt. A neten fellelhető irodalmak bármelyikére azt mondja, hogy szemfényvesztés. Valakitől hallotta ezeket és azóta ezt csinálja. Háziorvosnak sem hisz. Mit csináljak?
2017. jún. 29. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Megmondod neki kopjon le mert ostoba , ennyi vagy válás a vége .
2017. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd neki, hogy adjon
2017. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
2 hónapos kora óta kiderült volna ha a gyereknek bármelyik ártana amit ad neki. Miért ne ehetne egy 5 hónapos gyerek tejfölt meg túrót?
2017. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%

Ne vegyel kukit. Felesleges maszat.


A tobbit meg ne engedd. Miert nem erti, fogyatekos?

2017. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem engedném.Viszont az a baj,ha tegyük fel ő vigyáz rá,biztos ad neki.Mostmár semmit nem tudsz tenni,de mogyorót,meg epret azért ne adjon neki,ha nem szeretné,hogy allergiás legyen.Tejtermék az más,mert pl.nekem azt mondták gasztroenterológusok,hogy addig kell adni,míg szopizik.Jó,nyilván nem 5 hónaposnak,de állítólag akkor nem alakul ki tejallergia.Ez is csak elmélet szerintem.

Azt gondolja éhenhalna ezek nélkül vagy mi??Az en lanyom nem akart enni 7 hós koráig semmit,hiába kínáltam...És jó húsban volt,nem halt éhen...

2017. jún. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Én ezt nem engedném, egyenesen tiltanám, főleg hogy anytejes. Inkább lennék vele mindig. Túrót, egy felnőtt embernek nehéz megemészteni, nem hogy egy babának. Je vegyél ilyesmit. Fú ez biztos idegesít téged, de ha vki ezt nem képes felfogni, nem hagynám kettesben a gyerekemmel az tuti.
2017. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!