Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól lehet adni a babának...

Mikortól lehet adni a babának bármilyen joghurtot?

Figyelt kérdés

Tehát itt most nem a natúr joghurtról van szó mert azt már kap egy ideje gyümölccsel turmixolva. Hanem a többi joghurtról amit mi is eszünk. Mikortól adtatok a babátoknak?

10 hónapos a kislányom pár napon belül.


2017. nov. 6. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Másfél-2 éves kor alatt nem adtam olyat,csak maximum kifejezetten baba joghurtot.Annyi adalékanyag van azokban,.
2017. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

2-3 éves korig érdemes várni vele.

Itt írja:

[link]

Persze ezt nem tartja be senki.

Az én lányom már 10 hónaposan evett ilyesmit.

Most 12 éves, nem túlsúlyos, nem beteg ..jó, most épp meg van fázva de szerintem ez nem a elhamarkodott hozzátáplálások miatt van.

Ha mégis, akkor nagyon sajnálom. :(

2017. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
2 éves, még nem evett, teljesen fölösleges. Teli van szeméttel. Amíg megeszi a sima natúr joghurtot, addig miért tomjem szeméttel ?
2017. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!