Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Angliában milyen boltban...

Angliában milyen boltban lehet babaételt kapni? A kisboltokban, mint a Coop és a Tesco Express nincsen csak egyetlen féle. Hol keressem?

Figyelt kérdés

2018. febr. 15. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Minden boltban van...

Ne haragudj, de ha ennyire eletkeptelen vagy mit csinalsz egy idegen orszagban ??

2018. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

ma a Trafalgar téren lesz ételosztás, igyekezz. Gondolom 1940-ben írtad ki a kérdést, csak eltévedt a térben és időben.

[link]

2018. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Minden boltban van..."


Írtam, hogy van, de csak egyetlen féle, a legnagyobb Coop és Tesco Express bolthálózatokban is egyetlen egyféle van, nálunk a Sparban pl. van 50 féle és minden más bolthálózatban is

2018. febr. 15. 11:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland-ot elvesztettük. Nyugodjék békében.
2018. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj nagyobb tesco-ba, vagy asda, sainsbury’s, morrison’s, stb, drogeriaba (boots, superdrug), patikakban is szokott lenni emlekeim szerint. Lengyelboltokban, romanboltokban pedig hasonlo a kinalat a magyarhoz.
2018. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
+ lidl, aldi, bm, poundworld ..
2018. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erdekes a faluban ahol lakom a tobbi 1500 lakossal egyutt a kis Tesco Expressben is vagy 6 fele van. Ne nezz mar teljesen hulyenek minket. Elso voltam.
2018. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Tesco Express az nagyon kicsi, azokat nem is rendes nagybevásárláshoz találták ki. Egyébként szinte mindenhol lehet kapni pl. Superdrug, Boots, Poundland, Poundword, Wilko, Harrolds food, Sainsbury, Tesco, Morrisons, Asda. Ha nagyobb választék kell akkor ne a városkozpontban lévo pici boltokba menj be.


Csak nem Cambridge-ben keresel?

2018. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sainsburry, Morisons. Es nem tudom, van e maternitys bolt a kozeledben, mert szerintem ott is van.
2018. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!