Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyukák ti Bio vagy sima...

Anyukák ti Bio vagy sima termesztésü gyümölcsöt, zölséget adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgatok a témában és tanácstalan vagyok,kiváncsi lennék ti melyiket tanácsolnátok?Tartok a növényvédő szerektől,pl sok céklában és sárgarépában nitrát található.Hol szerzitek be őket?
2018. júl. 22. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

A problémás zöldségeket bio bébiételként adtam 1 év alatt, mert azt bevizsgálják.

A "sima" natúr bio zöldség ugyanúgy tartalmazhat nitrátot, mivel az esővíz mossa a földbe, és nem vizsgálják.

2018. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igyekszem biot, de nagyon drága, bio répa szinte mindig van a lidl-ben, aldi-ban.
2018. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Céklát hol szereztétek be?És mennyit lehet kb biztonsággal adni neki?A védönöt kérdeztem de csak a vállát huzogadta.
2018. júl. 22. 10:07
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Kizarolag bebietelben a nitrathalmozo zoldsegeket : repa, cekla, spenot
2018. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
A céklát sima szupermarketben szoktam venni, nem hinném, hogy van mennyiségi korlátozás, bármennyit ehet, mondjuk én kb. havonta egyszer főztem télen, illetve van hipp céklás bébiétel.
2018. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Mindenből sima.
2018. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Babakajából a biot veszem, az összetevők miatt. Amúgy sima zöldséget és gyümölcsöt vedzek neki is.
2018. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Mindent a saját kertünkből. Nem vegyszerezünk semmit.
2018. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Elozo , ti nem. De ha a 7. kertszomszedotok mutragyaz, a talajviz elviszi hozzatok is, es maris magas nitrattartalmu a repad. Vagy 10 km es korzetben senki nem mutragyaz- , vagy mutragyazott az elmult 10 evben ?
2018. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyebkent nem a permet " nem vegyezerezunk

Semmit "

, hanem a mutragya a veszelyes. Ami meg ugye a talajban van, es a talajvizzel kozlekedik.

2018. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!