Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hús bevezetésére fozhetek...

Hús bevezetésére fozhetek levest neki?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy csirkemellbol, repabol, zellerbol, boesobol és zöldségzoldjebol foznek sűrű levest pici sóval. A huson kívül minden be van vezetve, a borsó hej nélkül menne bele. A végén turmixolnam. 7honapos, 5honapos korától kezdtük a hozzataplalast.
2018. júl. 30. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Sot kihagynam, amúgy szerintem jó lehet.
2018. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
So minek ? Nem kell dolgoztatni a veset. A zoldsegekben van annyi natrium amennyi kell neki.
2018. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ízes lesz úgy is. Csak először olvasgattam és magába főztek a húst picit sózott vízbe. Köszi a válaszokat! 😊
2018. júl. 30. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hónaposnak még a borsót nem tenném bele, de ahogy gondolod. Minden gyerek más, az enyém pl. másfél évesen sem tudja megenni, de biztos a nagy átlagnak nem gond.
2018. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha minden más be van vezetne, de én sem sóznám.
2018. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!