Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A hozzátáplálást levekkel...

A hozzátáplálást levekkel kezdted? Van aki pürével esetleg zöldség pürével kezdte?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Almapürével kezdtük
2018. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pürével. Első nap egy-két kanállal,aztán másnap mehet picit több. Három napig csak egyfélét kóstoltass. Aztán mehet más is. Például kezded az almával azt adod három napig ha nincs gond aztán mehet a barack.
2018. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az első az volt, hogy (biztos rosszul tettem :D ) a cumiját bemártottam sütőtöklébe, és úgy adtam a szájába, hogy legalább ismerkedjen az ízekkel. Sok-sok fintorgás után az eredménye az lett, hogy leszokott a cumiról :D , majd áttértünk a reszelt almára, azzal egy fél fokkal sikeresebb voltam, bár az első időszakban a függönytől kezdve a lámpán át mindenen állt az almapép... Az alma után jött a krumpli, majd ismét a sütőtök, mindkettő főzve, pürésítve. Aztán a répa, az nagy kedvenc lett, utána ha bármibe kevertem répalevet, azt megette. Utána őszibarack, sárgadinnye jött, de mindent kanállal, nem levek formájában.
2018. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sütőtök pürével kezdtük, ízlett neki, almát inkább kihagytam, mert refluxos volt.
2018. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
sima reszelt almával kezdtem, 2 hétig csak ezt kapott. Aztán zöldséggel kevertem neki (sütőtök, krumpli, répa -ezeket így már elég változatosan lehetett variálni)
2018. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pürével kezdtünk, nem is gondoltam, hogy levekkel kellene.
2018. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Barack levèvel, alma levèvel.

Majd püré pár nap után.

2018. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sárgarépa lé, majd püré. Aztán alma.
2018. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Almapüré.

Feleslegesnek tartottam a levet, hiszen így sem tudtam két kicsi kanálnál többet adni neki elsőre.

2018. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Darabos étellel (párolt almás életek). Blw-nek hívják ezt az irányzatot. Kicsivel 6 hó után
2018. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!