Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tényleg jók ezek a hálós...

Tényleg jók ezek a hálós etető cumik? Amiből gyümölcsöt ehet ki? Azt hittem az a jó, ha megtanulja az állagokat és a csipegetést

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

A kettő nem zárja ki egymást. Ez a háló arra jó , hogy pl. beleraksz egy kemény alma szeletet, és nem fullad meg tőle a gyerek hiszen nem törik le belőle nagy darab.

Vagy én például azt csináltam , hogy beraktam a banánt a mélyhűtőbe pár percre utána be a hálóba mikor fogzott. Értelemszerűen sokkal szívesebben rágcsálta azt mint a műanyag rágókát.

2019. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Oltári marhaságnak tartom...
2019. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Vettem, de minek 🙄 Az elso hasznalat utan gusztustalan lesz, elszinezodik, es a gyerek sem hasznalta. Kiprobaltam kivancsisagbol, meg is ertem, hogy miert nem tetszett neki... Hallottam, hogy a szilikonos egy fokkal jobb, pl. fagyasztott gyumolcsot beletenni, es fogzaskor azzal tudja huteni a szajat, de masra nem igazan jo.
2019. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem volt, én nem igazán tartom jónak, de sosem próbáltam.


Én azon az elven voltam, hogy nyugodtan fogja meg az ételt, próbáljon enni, vegyítettem a blw és a pures taplalast, kialakítva azt ami hozzánk a legjobban passzol

2019. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk szilikonos van. Nagyon bevált mivel lányom nagyon mohó és ha csak úgy odaadnám leharapna egy nagyobb darabot... (volt már rá példa utána vettem ezt). Ezzel viszont nagyon jól elvan.

De ahogy minden gyerek más, ez sem biztos hogy mindnek megfelel.

2019. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Számomra ez inkább a vicc kategória. Elképesztő, hogy valaki pénzt költ rá és odaadja a gyerekének.
2019. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!