Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Innen mennyi idő kb mire...

Innen mennyi idő kb mire kibújik az a fog? :)

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi idő mire teljesen áttöri az ínyét? Eléggé szenved szegény, este fájdalom csillapító mellett is fel-felsír😔

De már eléggé ki van nyílva neki, remélem nem szenved még hetekig vele🤔🙂

Csatolom a képet kommentbe!



2021. júl. 17. 08:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2021. júl. 17. 08:12
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nap szerintem. Kitartást!
2021. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Uuh annak nagyon örülnénk!

Köszönjük szépen! 🙂

2021. júl. 17. 08:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De utána se lesz nyugi sajna, a párja még kínozni fogja 1-2 hétig.
2021. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fájdalomcsillapítót használtok? Bár már nem vagyok gyerek, de nekem most jött ki 2 bölcsességfogam. Kipróbáltam az összes vény nélkül kapható fájdalomcsillapítót, egyik sem ért semmit. Még az ajánlott többszörös dózisa mellett sem. Kivéve egyet, a Kalmopyrin. Ez működik, a többi nem. Ebből 1 szem úgy 6-8 óráig elveszi teljesen a fájdalmamat. Ami amúgy néha olyan erős, hogy már szédülök, mert a fejem is nagyon fáj tőle.
2021. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez már bármelyik pillanatban. Nálunk, amikor így nézett ki, akkor már éreztem is, hogy karcol, még tuti nincs kint?
2021. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kislányomnak mikor így néz ki az ínye, akkor másnap reggelre kint is van a foga.
2021. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló: Igen valóban már a másik fog helyén is fehéredik az ínye, gondolom rövid időn belül az is megindul kifelé😳😬


5-ös v.: van itthon algoflex baby illetve panadol is, direkt két különböző hatóanyagút vettem, ha az egyik nem használna ott a másik, az algoflex mellett is fel-fel sír 1-2x, a panadol ettől gyengébb úgy vettem észre, ha azt kap estére akkor nagyon sokszor felsír! 😔


6-os v.: uuhh tényleg? Nem tudok, nem nyúltam oda az ujjammal, de hogy őszinte legyek nem is nagyon engedi, bekenni sem tudom neki (dentinox, anaftin baby) mert ahogy hozzáérek elrántja a fejét, biztos érzékeny, fáj neki😕😕

2021. júl. 17. 09:04
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Reménykedem, hogy holnapra vagy legalábbis pár napon belül nekünk látható lesz🙂

2021. júl. 17. 09:05
 10/11 anonim válasza:

Kedves #5 válaszoló!


Bölcsesség fog fájdalomra tökéletes a nurofen, ezt szoktuk ajánlani műtétek után is (bölcsességfog).

Ami megoldás lehet, hogy elméssz a fogdokihoz, kivágja az innynek a tetejét és nem fog fájni mikor kinő, mert nem kell áttörje magát az innyen.

Jobbulást!

2021. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!