Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Normális a hőemelkedés fogzáskor?

Normális a hőemelkedés fogzáskor?

Figyelt kérdés
És ha igen meddig? Tegnap tört át fiam első foga, az alsó metsző. Napközben nem volt semmi baja, olyan volt mint máskor. Estére, hajnalra sírós és lázas lett (38). Mostanra csak 37,1 a hője ( hónalj). Meddig oké ha van hoemelkedes esetleg láz?
2022. márc. 30. 10:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve ma is eléggé nyűgös, sírós. Csak az ölemben, cicin jó.
2022. márc. 30. 10:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális
2022. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megoszlanak a vélemények, de a mi gyerekorvosunk szerint a hőemelkedés teljesen normális, viszont ha lázas is, akkor valamilyen vírus van a háttérben.
2022. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Hőemelkedés lehet igen, láz nem..

De a hőemelkedés is lehet mástól.

2022. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A keresztlányom minden fog kibújásánál lázas volt. 39Cfok!


A gyerekorvos szerint ő kifejezetten a fogzástól lázasodott be.


Azért elég hihetetlen lenne,hogy minden fognál pont elkapott egy vírust!

2022. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
5. Igen én is hallottam ilyet, de közben meg a dokik annyira mondják, hogy nem lehet. Szerintem ez is olyan, hogy persze van az átlag, de vannak gyerekek akik belázasodnak a fogzástól.
2022. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!