Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzástól sírt sikítva a 13...

Fogzástól sírt sikítva a 13 hónapos?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 13 hónapos a kisfiam ma már 2x kezdett a nagy semmiből vígaszthatatlanul sírni... ennyire még soha nem sírt.

Jön a foga is de van már 4 és azokkal nem volt ilyen sírás. Megnéztem a fülét hogy esetleg az fájhat neki de nem sírt akkor.

Épp ma próbáltam hogy nem főztem fel a babavízet, attól fájhat a hasa?



2022. máj. 14. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy a babavíz. Fiam 15 hónapos, de már fél éves korától itta a csapvizet és semmi baja nem volt tőle soha. Úgy gondolom a foga lesz. Nálunk mindig van ilyen, ha bújik az újabb fog. Ma ugyanígy jártunk mi is, jönnek az örlő fogak. Ilyenkor sokszor még álmában is nyöszörög és visít, van amikor fel sem kel csak félálomban van és akkor.
2022. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A babavizet nem is kell felfőzni. Azért babavíz,mert forralás nélkül adható.

Amúgy meg 12 hónapos kor után nem kell forralni.

2022. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a foga lehet, nálunk is megszenvedte eddig az összes fogát, 12 van essig. Es főleg éjjel volt rossz, sokat ébredt tőle.
2022. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!