Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha nagyon sír és már semmi...

Ha nagyon sír és már semmi sem segít a fogzás ellen az azt jelenti, hogy hamarosan kibújik az első fogacska?

Figyelt kérdés
Igaz csak 3 hónapos, de 2 napja a lidokainos krém se segít!
2023. jan. 26. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenti azt,sőt az se biztos,hogy a foga fáj.Lehet,hogy azért nem segít a krém sem,mert nem ott fáj.Frontok jönnek mennek.3hónaposan növekedési ugrás is van,én inkább arra gyanakodnék.
2023. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rágja a kezét és üvöltve sír ezért gondolok a fogra!
2023. jan. 26. 22:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Éhes.Növekedési ugrás ál folyton szopna.Ez a természetes.Minél többet van mellén,annál több tejet csinál magának, illetve az összetétel is változik.De olvass utána.3,6 hét,3,6hónapos korban van ilyen.
2023. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
3 hónaposan szinte biztos,hogy nem a foga még.Persze nem tuti,vannak eltérő esetek,de 6 hó előtt azért nem ez lenne az első tippem.Inkább az amiket az előbb írtam.
2023. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ha a cicit is kiköpi? És ha a szájába nyúlok dudorodik valami főbb hellyen is. Én teljesen meg voltam győződve hogy a foga. Tudom hogy korai de már egy hónapja szenvedünk ezzel és a nyala is patakokban folyik.
2023. jan. 26. 23:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem biztos,de szerintem nem fog.Az ínyén több helyen biztos nem fog egyszerre fog nőni.Nem egyenletes egyébként az íny,szóval eleve vannak dudorok.Ettől még nem biztos hogy nem a foga,de kicsi a valószínűsége.
2023. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is kb.2 hónapos kora óta nyálzik, és töm mindent a szájába. Rágja az ujjait, meg mindent. Ehhez képest egy darab foga nincs, pedig már 8 hónapos.
2023. jan. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányomnak is volt ilyen időszaka 3-4 hónaposan, 6 hósan jött ki az első foga. Lehet mocorognak a fogcsírák, növekedési ugrás, de az sem kizárt persze, hogy kibukkan egyszercsak egy fog.:)
2023. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Védőnő mit mond?
2023. febr. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lányom 2 honapos kora óta ette az öklét folyamat és nyalzott, 1 hete bujt ki az elso foga 4 honaposan. Most is folyamatosan matat a szajaban szerintem jön a mellette lévő és a folsok is... Nem biztos hogy a foga miatt sir. De nincs kizarva hogy neki is lesz 4 hosan
2023. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!