Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás miatt lehetnek kiütések...

Fogzás miatt lehetnek kiütések a tarkón?

Figyelt kérdés
Volt valaki babájának ilyen?mivel lehet kezelni?

2012. febr. 28. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Na látod, ez még nekem eszembe sem jutott, hogy ettől is lehet. 8 hónapos kisfiam van, egy hét alatt bújt ki két foga, de azelőtt már soká vártuk:)

Neki is kiütések jelentek meg a tarkóján, nyakán, de én arra gondoltam, hogy a sál+sapka érintkezik ott és kidörzsölte, vagy bemelegedett. Pár hete ott van neki.

2012. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jééé, nekem 4 hónapos lesz a fiam és pár napja, hete én is látok pöttyöket a tarkóján. Bár a fogzás már régóta beindult, de még az ínyen nagy jelek nincsenek. Én arra gondoltam, h lehet a mosópor, vagy öblítő. De akkor most már a fogzást is számba veszem.
2012. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Persze, lehet! Az én kisfiamnak is van, ahogy oda folyik a nyál (mikor háton fekszik) kicsípi! És hiába kenegetem zsíros krémmel, hogy ne bántsa a bőrét.. Letörölni meg nem tudom fél percenként, dől a szájából a nyál.
2012. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem úgy néz ki,mintha nyáltól lenne,most nem is nyálzik annyira,de tuti jön a foga,mert be van duzzadva az ínye..3.napja nem eszik,csak tápszert,megy a hasa is.csak nem tudom,hogy ez a kiütés,ami elég vörös szegénynek ettől lehet e vagy más.öblítőt,mosóport nem váltottunk,nem kapott új kaját.(nem is eszik kb semmit)úgyhogy remélem ettől.mivel lehet kenni?8 hós
2012. febr. 28. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!ez eddig nekem sem jutott eszembe!2 eves a kislanyom 3 foga jott egyszerre es neki is a tarkojan es a fule mogott volt ilyen! Mintha kikaparta volna!de egy ido utan elmulik!!es remelem mara mar az utolso foga is kijon!!szep napot...
2012. febr. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az öblítőtől vagy a mosószertől lenne, akkor nem csak a tarkóján jöttek volna ki ezek a pöttyök, hanem testszerte! Nyugi, ez tuti a fogzás miatt van! Hintőporozd, vagy kenegesd, hogy gyorsabban gyógyuljon!
2012. febr. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,remélem tényleg csak a fogtól!
2012. febr. 29. 09:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló pöttyeink vannak. 8 hós a lányom. A fogától volt nálatok??? Vagy más oka volt?
2012. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!