Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzási fájdalmak enyhítésére...

Fogzási fájdalmak enyhítésére mit használtok a babátoknak? Frezyderm, Vibrucol, Dologél, Dentinox stb?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nurofen,Panadol.Semmi más nem használt.
2012. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocs, ha hosszú lesz, de csak a mi esetünket írom le.

A fogzás a nagyobbnál elég későn, 11 hónaposan indult és mintegy derült égből, voltak jelei, de egy éjjel több alkalommal felsírt, nem tudott visszaaludni és akkor már tudtam, hogy 100%hogy ez a foga.

Na, mondom én nem leszek ez a gyógyszernyomkodós anyuka, legyen a dentinox és vibrucol. Dentnox ért valamit, de megint rázendített 2 óra múlva. Akkor vibrocul. Az égvilágon semmi, de semmi hatása nem volt, pedig kettőt is benyomtam neki úgy 3-4 óra elteltével ment a másik. Semmi. Nagyon kifáradtunk apával, mondtam neki én még e egy ilyen éjjelt nem fogok kibírni. Akkor jött az h dentinox+ fájdalomcsillapító (nurofen kúp). Akkor nagynehezen elaludt és végigaludta az éjszakát. Szóval éjszakára javaslom én is a fájdalomcsillapítót, a homeósok , meg dologél nálunk se váltak be!

2012. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dentinoxot használtam az elején, amikor jöttek a kislányom szemfogai, akkor nem használt, ezért dologélt vettük, az bevált.

Ajánlotta még a gyógyszerész a gengigel (azt hiszem, ez a neve, de lehet, hogy gensigel) babyt, hogy az jó, de az 2500 ft körül volt.

2012. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én dologélt használtam, nem csak a fiamnak, magamnak is.Amikor jött az első foga, nekem akkor jött a bölcsesség.Fél rát ő üvöltött felet én! :) A dologél mindkettőnknek használt.
2012. szept. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Frezyderm ínyápolót a kis ínyére és nurofent, ha már nagyon szenved szegényem. :/
2012. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!