Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehetséges, hogy 6 hónapos...

Lehetséges, hogy 6 hónapos kisbabámnak 4 hete jön a foga? Nem hosszú idő ez? Habár mindig másütt érzem a duzzanatot az ínyén, de azóta nehezebben alszik, napközben állandóan nyűgös. Volt valaki más is így?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De örülnék, ha csak 4 hétig jönne egy foga a kisfiamnak. ;)

Nálunk nagyon lassan nőnek, másfél-2 hónapig jön 1. Vagyis több, mert mindig párban jöttek. Minden nap kicsit rosszabb volt.

Első fogak lesznek? Fiamnak 4,5 hónaposan kezdődött a nyűgösség miatta (előtte már nyáladzott), majdnem 6 hónapos volt, mikor kibújtak az elsők.

2012. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a fogzás ezzel jár sajnos hetekig. rossz alvás nyűgösség.az én lányomnak fél éve mindig jön valahol a foga -ugyhogy már rég aludtam ki magam
2012. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is ennyi idős. Neki az alsó kettő kinn van már, az viszonylag könnyen ment. Azonban napok óta annyira nyügi, hogy ordít, mikor leteszem. Én elvittem orvoshoz, hogy nincsen-e valami baja. Megvizsgálta a drnő, nem talált semmit, viszont azt mondta, hogy felül egyszerre három foga is jön. Nagyon remélem, hogy hamar vége lesz ennek, mert éjszaka másfélóránként felsírt és nagyon nyügi. Simán lehet a te kisfiad is ettől nyügős. Én sajna Nurofent is kell, hogy adjak neki, hogy tudjon aludni. Amúgy használhatsz Dentonix fogínygélt és Viburcol kúpot erre a célra.
2012. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na akkor nem vagyunk egyedül,és még hol a vége,mert fog még sehol,csak a duzzanat...
2012. szept. 28. 14:59
 5/9 A kérdező kommentje:
ööööö,én dentinox gélt és panadol babyt használok,de nem a legjobbak...talán a másik,amit írtál..
2012. szept. 28. 15:01
 6/9 A kérdező kommentje:
viburcol kúp...
2012. szept. 28. 15:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Viborcult ne használj önmagában,tapasztalat!!

Vagy dentinox-szal vagy fájdalomcsillapítóval. Uhyanis csak gyenge nyugtató, a fájdalmat-ami a lényeg lenne- nem szünteti meg. Mi most a fogzás elején vagyunk, de volt már egy éjjel, mikor óránként felsírt, én akkor benyomtam egy nurofen kúpot neki. Nem magam miatt elsősorban, miatta, mert neki se jó, h állandóan megébred. Napközben pedig dentinox-szal kenegetem, meg lefekvés előtt jól bedörzsölöm.

2012. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) ő is éjjel óránként,fél óránként felébred elég gyakran
2012. szept. 28. 15:07
 9/9 A kérdező kommentje:
11 hónapos korában jött ki egyszerre 4, egyévesen követte további 3:)
2013. ápr. 7. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!