Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikortól kezdődik a fogzás?...

Mikortól kezdődik a fogzás? Tünetek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát pár hónaposan már lehetnek jelei. Ha 4 hósan kijön az első, akkor 2-3 hósan nem kizárt, hogy néha érzékeny. Néha a széklete is lehet hígabb a fogzás időtartama alatt. Kicsípheti a bőrét is, más lehet a széklet szaga is. Kitartás.
2013. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 hónapos korától jelentkeztek a tünetek, majdnem 1 hónap kellett, hogy kijöjjön az első fog.Nálunk a tünetek: nyálzás,állandó rágás, nyugtalanság, nyűgösség, addigi alvási rend felborulása, pár nappal kibújás előtt fehér folt majd egy csík megjelenése az ínyén, sok kaki, kicsípett popsi és persze az esti felsírások (nálunk nem éjszaka sírt, hanem este).
2013. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte ugyanaz volt/van, mint a második válaszadónál. Ha tudsz, előre tárazz be nurofenből és frezyderm fogínyápolóból, kelleni fognak...
2013. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3. válaszolóval. Mi a Viburcol kúpot, chamomilla ch 15 homeopátiás bogyót, és a Panadol Babyt használjuk. Most rendeltem fog olajat, nagyon dícsérik, remélem nekünk is be fog válni.
2013. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hónaposan kezdődtek a tünetek nyálzás,fájdalom, rágás minden! Most 9 hónapos múlt és még egy fogacskánk sincs! AZÓTA HOL ERŐSEBBEK A FÁJDALMAI HOL JOBB NAPJAI VANNAK! Azt mondják minél később jönnek ki a fogak később annál tartósabbak lesznek! Sok sikert! De nekünk sokat segít a krém meg a kúp is!
2013. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor felkészülünk mindenféle tünet csillapítóval :)
2013. jan. 24. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia az én babám 3 és fél hónapos . 1 hónapos +1 hetesen elkezdett nyáladzani és rágcsálni a kezecskéjét , lehetetlennek gondoltam. Most 1 hete nagyon hasmenése volt és kicsípte a kis popsiját meg ilyedtem , hogy beteg de a védőnő mondta ,hogy a fogacskáól is lehet. És lám a 3 és fél hónapos fiamnak előbújt a fogacskája :). Ritka ilyen korán de már van . :)
2013. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém 7 hetesen kezdte, enyhe hasmenésszerű tünetekkel és hőemelkedéssel. Először a gyerekorvos sem jött rá, hogy mi lehet, normaflore-t ajánlott a hasmenésre, aztán én kérdeztem rá, hogy nem lehet, hogy fogzik... és de.
2013. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem is 3 és fél hós a babám. Ököl rágás, nyáladzás, de az nem olyan intenzíven.Az ínye ki van fehéredve ez jelenti a fogzást?
2013. febr. 1. 13:45
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk így kezdődött aztán az óta néha az egész öklét beveszi :D
2013. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!