Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ki fog bújni a foga?

Ki fog bújni a foga?

Figyelt kérdés
Nemsokára 6 hónapos lesz a kisbabám. 3 hónapos korában kezdődött az iszonyú nyálzás,nyelvnyújtogatás, kb 3-4 hétig tartott. Most 1 hét múlva 6 hónapos, és másfél hete már megint ömlik a nyála, nyújtogatja a nyelvét folyton, de mostmár napközben nyűgös is, éjjel is többször felsir pár másodpercre.. Ja és pár napja egész nap 37,5-37,7 körül van a hője. Ha ez a fogzás, márpedig szerintem az, kb hány hét amig tényleg kibújnak a fogacskái?
2013. máj. 19. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyúlj be a szájába, ha jön a foga, érezni fogod az ínyén.
2013. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát hogy hány hét azt nem lehet tudni megmondani!Attól hogy nyáladzik nembiztos hogy ott hamarosan fogacska lesz!Legalábbis az első fiam is 3 hósan elkezdett nyálazni,tömte a kezét állandóan a szájába és 8 hónaposan bújt ki azelső foga!Most a kistesó 4 hónapos és ő is 2 hete nyáladzik,tömködi az öklét a szájába de az ínyén én látom,hogy fog még a kanyarba sincs(2.ik gyerekes anyukaként már azért tapasztaltabb vagyok()Viszont a fogcsírák már mocoroghatnak akár már most is!Ha nagyon nyügi akkor chaomilla vulgaris homeos bogyót adhatsz neki!Első fiamnál nagyon bevált!A 2.-iknál is alkalmazom ha már nyügibb lesz
2013. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!