Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Melyik fogak kibújásakor...

Melyik fogak kibújásakor szenvednek legjobban a babák?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak most jön a 8. foga (így meglesz mind a 8 metszőfog), pont 1 éves, és az utóbbi 5 hónapunk a folyamatos fogzásról szólt. Szegénykém nagyon szenved miattuk, az utolsóval szerencsére nem lázasodott, de azelőtt mindegyiknél. Fog ez enyhülni idővel? Vagy lesz még durvább is?
2013. júl. 4. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hátsó fogak a rosszabbak, hiszen nagyobb felületen jönnek. De passz, szerintem gyerekenként eltér. Ki mennyire érzékeny.
2013. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekemnél a szemfogak voltak a legrosszabbak, a többi nem.

Második gyerekemnél nem volt semmi.

2013. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elôttem írták: a hátsók, és a szemfogak a legrosszabbak sajnos. Mi ügyeleten is voltunk, annyira szenvedett a fiam... a lányomnak még most jönnek... :(
2013. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
17 hónapos a babám.Most jön egyszerre a szem fog és a hátsó rágó fogak.Tegnap lefekvés után nem tudtam semmit se csinálni,mert ébren volt.Végül éjfélkor elunta magát és kisírta,hogy 12.45-ig tévézzünk.Ma is nehezen aludt el.Első babám még be is lázasodott.Pedig adok neki kenyérhéjat,rágókát.
2013. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hátsó fogak. :(

Az elsőknél is volt sírás-rívás fájdalomcsillapító, dentinox, na de a hátsóknál már bömbölés és kínkeserves fájdalom. :(

2013. júl. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nálunk is a hátsók jelentették a nagy próbát..Akkor rendszerint belázasodott szegény :(
2013. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :( Már eddig is kapott párszor Nurofent, hogy legalább pár órát végigaludjon, de a válaszok alapján készülünk a legrosszabbra. Aztán az is lehet hogy nem viseli majd meg annyira, ki tudja? :)
2013. júl. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!