Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kezdődne a fogzás?

Kezdődne a fogzás?

Figyelt kérdés
8 hetes kislànyomnak àllandóan ömlik a nyàla, a kis öklét folyamatosan ràgja, ès nagyon híg a szèklete estère nyűgös. Olvastam itt hogy van akinek 12 hetesen kibújtak az első fogacskài. Èn se tudok màsra gondolni, egyèbkènt anyatejes baba.
2013. júl. 7. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden csecsemőnél kb. 2 hónaposan kezdődik az extra nyáladzás, ökölrágás, de ez nem egyenlő azzal, hogy hamarosan foga lesz.
2013. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden babának ilyenkor indulnak be a nyálmirigyei, fedezi fel az ökleit és a mindent a szánkba tömünk csodás képességégét. Ez még nem feltétlen jelent fogzást, bár nagyon ritka esetben előfordulhat.
2013. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam szintén 8 hetes. Neki nem ömlik a nyála, de nyűgösködik pár napja, a keze állandóan a szájában van, amit szó szerint rág. Épp ma vittem el a védőbe, mert gyanítottam, hogy fogzás áll a háttérben, amit meg is erősítettek. A 4 felső metsző foga van neki megindulva. Bár nálunk még plusz tünet, hogy az ínye ki van fehéredve, és szabályosan látszik alatta a kis foga, be van duzzadva. Sőt a két szélső metszőfogainál, olyan mintha a fogacskái kis sarka ki is látszana, legalábbis ott nagyon fehér. A védőnő is le volt döbbenve, hogy ilyen korán elkezdődött, de anyukám elmondása szerint nálam is hamar indult. Szóval szerintem igen is lehet a foga a magyarázat a tünetekre. Nem tudom nálatok milyen a védődői szolgálat, én megmutatnám nekik, ha megbízhatóak.
2013. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!