Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 8 hetesen jöhet a babám foga?

8 hetesen jöhet a babám foga?

Figyelt kérdés
Egész nap sír, alig alszik, nyáladzik és a nap 90%-ban a szájában van a keze...
2013. júl. 18. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem általános, de nem kizárt.:)

De egyébként az sokkal általánosabb és gyakori, hogy már egészen picinek, 2-3 hónapos babáknak megindulnak a fogzással járó tünetek, mint a nyálcsorgás, ökölrágcsa, nyűglődést...ez természetes ilyen korban. De a tényleges fogkibújás általánosan hónapokkal ezután szokott csak megtörténni.

És ez így meg mindaddig, míg kint nem lesz az összes.:)

2013. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.

Az én babám 3 hónapos, ő is sokat eszi az öklét, folyton nyáladzik, de ez még nem a fogzás jele.

Az egész napos sírás nekünk is megvolt, talán a front, hasfájás, fejfájás... ilyesmi az oka.

Bár nagyon ritkán előfordul, hogy ilyen korán elindul a foga, de az tényleg nagyon-nagyon ritka!

2013. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk ugyanígy volt, már 4-5 hetes korától. Mondta is mindenki, hogy meglátom, 2 hónaposan foga lesz! Most 8 hónapos, fog még mindig sehol, azóta is állandóan a szájában kotor, mindent rág... Szóval egyáltalán nem biztos, hogy foga jön.
2013. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt még szerintem nem lesz fogacska, maximum a fogcsírák mozgolódnak, de én még ezt sem mondanám. Nálunk 3 hónapos korába indult el az első "fogzós" hét, aztán havonta volt egy-egy hét, mikor erős fogzási tünetei voltak, most 10 hónapos korára jelent meg az első fogacska...teszem hozzá, voltak durvább fogzási tünetei is, kicsípett popsi viszont csak az igazi fogacska előtt volt.
2013. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!