Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kinek mikor, mennyi idősen...

Kinek mikor, mennyi idősen indult a babájánál a fogzás?

Figyelt kérdés

És mikor indulhat meg legkorábban? Konkrét tapasztalatok?

És meddig tart? Mármint a szenvedése szegény picúrnak?



2013. júl. 24. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Három hónaposan indult és négy hósan bújtak ki az első fogacskák. Nagyon durva nyálazással indult. És amikor letettem aludni tiltakozott, sokszor felsírt éjjel. Akkor nem tudtam, hogy fogzás, mert nagyon korainak gondoltam. A másodiknál már tapasztaltabb leszek. Az első fogak egyébként viszonylag zökkenőmentesen bújtak ki. Aztán a felső négy egyszerre jött neki, na azzal rendesen megszenvedtünk. Van olyan baba, aki meg sem érzi a fogzást, sajnos az enyém nem ilyen baba. Minden foggal megszenvedtünk.
2013. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy nálunk is az lesz. Mert pont ezek a "tünetek" vannak pár napja. Csak a kezemben alszik, az ágyában max 10-15 percet, nagyon nyálzik, eszi az ujját. És eddig szinte átaludta az éjszakát (9-5-ig), most alig tudom elaltatni, sokszor kel, meg nyöszörög is, szóval nyugtalanul alszik.

És volt most egy 3 napos "megmagyarázhatatlan láz", amivel az orvos sem tudott mit kezdeni, mert semmi más baj nem volt.

19.-én múlt 3 hónapos

2013. júl. 24. 16:22
 3/12 anonim ***** válasza:

5,5 hónaposan jött ki az alsó kettő

7,5 hónaposan jött ki a felső kettő

8,5 hónaposan jött ki a bal felső kettes.

Egyenlőre itt tartunk. :) Ezek közül a felső kettővel szenvedtünk...

2013. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk csak 6 hónaposan kezdődött,de az első fogacska kibújását 3 napos láz előzte meg!
2013. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6 hónaposan kezdődtek a tünetek, 7 hónaposan bújt ki a fiam első foga.
2013. júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lányomnál 8 hónaposan bújt ki az első, de azt hittük már sosem bújik ki, kb 4 hónapos kora óta ment a nyáladzás meg ökölharapdálás. Fiamnál szintén már a 4. hónapban kezdődtek a típikus jelek, aztán 6 hónapos és 1 napos volt mikor kibújt az első foga. aztán sorra az összes többi.az első két foggal szenvedtünk, aztán vettem egy borostyán nyakláncot és a többi fogat észre sem vettük. nem tudom hogy amiatt e vagy sem, de könnyebb volt miután volt nyaklánc. az első foga az egy napig gyötörte aztán két nap múlva meg a második, az is egy jó napig kínozta, folyamatosan sírt alíg evett és sokat kakilt.
2013. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, majd meglátjuk!

Én is tettem rá ma borostyánláncot, majd meglátjuk!

És éjszakára rajta merjem hagyni?

De nehezen bírom az éjszakázást, a mai rosszabb volt a tegnapinál is. Többet volt fent, mint amennyit aludt...

2013. júl. 25. 14:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi rajta hagyjuk éjszaka is!
2013. júl. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3 hósan iszonyatosan nyáladzott de csak 5 hósan a 2 alsó metsző 8 hósan a felső 2 metsző és azóta folyamatosan a következő alsók és felső 2 :)) szval 9 hósan van 7 fogunk :D
2013. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25 hós lányom 16 foga már kint van teljesen.. az utolsó négy nagy örlőből az alsó kettő jön most neki..
2013. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!