Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kisfiam 29. -én lesz egy...

Kisfiam 29. -én lesz egy éves, hetedik foga már kb két hónapja kibújt, viszont azóta semmi. Másnál is van így?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 9 hónapos korára már 8 foga bújt ki.Most 13 hónapos és 2 napja bújt ki neki az első őrlő foga.Tehát nekünk is kellett várni egy pár hónapot. :) Egyébként barátnőm kisfiának ugyanígy jött ki a foga mint a miénknek.Egyik ismerősömnek pedig a fiának 7 hónaposan 6 foga volt már, 11 hónaposan jött ki neki a következő.
2013. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)Nem is az a lényeg,hogy hány foga van.A nagyfiaimnak is négy hónaposan jöttek az elsők,aztán szép sorban mind.A kicsinek csak hat hónaposan bújt ki az első,de ilyen hosszú szünet nem volt.Ezt nem értem,hol a nyolcadik és a többi:))
2013. nov. 11. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ennyi idősen csak 4 foguk volt, és kb. 15 hónapos koruktól jött átlag 2 havonta 2-4 db.
2013. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kislányomnak az 1 éves szülinapján még nem volt foga :)
2013. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 2 havonta jönnek a fogai. 6 hónaposan jött alul kettő, majd 8 hónaposan felül kettő, 10 hónaposan fent kettő, és alul 1, majd 12 hónaposan a 8. foga (alul). Most 14 hónapos, és pár napja vettük észre, hogy az alsó örlőknél óriásira van dagadva az ínye, hasmenése van, étvágytalan, és elég felszínesen alszik, sokat sír álmában. Hamarosan fogak lesznek szerintem. Szoktam is mondani a férjemnek, hogy "eltelt 2 hónap, várhatóak a következő fogak".
2013. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9 hónaposan 6 foga volt, 13-14 hónapos kora között kijött még hat, most 18 hónapos, pár napja jött ki egy szemfog.
2013. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2nap múlva lesz egy éves és még nincs egy foga sem :D
2013. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az en kislanyom is 1 eves es 4 fogu aggodalomrs semmi ok. Jonni fog a tobbi is ne aggodj. Udv.
2013. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!