Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Milyen fájdalomcsillapítót...

Milyen fájdalomcsillapítót adjak ha nem vagyok benne biztos hogy a fogzás miatt sír?

Figyelt kérdés
Pár napja minden este sírásra kelünk, többször is. Látni nem látok semmi fogzásra utalót, az ideje pedig már itt lenne, 6,5 hós baba
2013. nov. 30. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
leginkább semmijet.
2013. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nurofen/panadol szirup, ami van otthon. Ez fájdalomcsillapító. Ha nyáladzik, eszi a kezét, a játékokat, akkor fogzás.
2013. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adj bármit, ami ilyen korú babának jó, és hétfőn mutasd meg az orvosnak. Lehet, hogy a füle fáj, az is rosszabbodhat éjjel.
2013. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak sirdogál, de vissza vissza alszik akkor semmit.

Èn akkor adtam valamit, ha egyszerüen csak sírt és vígaszthatatlan volt, mert akkor tuti fájdalma volt. Ekkor paracetamol tartalmút adtam, ami korának megfelelö.


Azért mert sürün ébredt, vagy nem tudott vissza aludni, de csak sirdogált, de meglehetett nyugtatni akkor nem adtam semmit.

2013. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ly!!!-semmilyet
2013. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Cicire szoktam rakni, azon megnyugszik. Èrdekes mert nappali alvásnál nem sír. Van az a vibrocul kup az nem jó?
2013. nov. 30. 20:08
 7/7 anonim válasza:
szerintem kérdezd meg a háziorvostól. az a legbiztonságosabb (én a helyedben nem adnék fájdalomcsillapítót egy kisbabának... csak saját vélemény)
2013. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!