Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Akinek belázasodott a babája...

Eszo kérdése:

Akinek belázasodott a babája fogzáskor?

Figyelt kérdés

mennyire ment fel a láza?


Nekünk egyszer volt már 38-39 között..de akkor nem volt más baja, így a fogára gondoltunk,de védőnő azt mondta nem jellemző az ilyen magas láz,inkább csak hőemelkedés.


Hajnali egykor meg ébredt cicizni és éreztem,hogy süt a teste..de megint nincs más tünet..most jön a rágófoga,ezért gondolom...

1,5 éves kislány anyuja


2014. máj. 23. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Már 3 éves a lányom.

Amikor jött a foga, akkor mindig 39 fokos láza volt. Nekem is azt mondta a doki, hogy a fog nem okoz 39 fokos lázt. Hát nálunk okozott. Amint kibújt a foga, elmúlt a láz

2014. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16 hónapos kislányomnak épp a hét elején volt egyik éjszaka láza... teljesen váratlanul lázasodott be, még betegségkor, oltásokkor sem szokott lázas lenni.... nem mértem mennyi volt, de biztosan 38 felett, ezt mér meg tudom állapítani kézzel is ( van egy nővére is) , kapott Nurofent, az levitte, azóta sem volt lázas... szóval tuti a kis foga miatt volt... és nem hőemelkedés volt, hanem láz...
2014. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!