Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha már van foga a babának,...

Ha már van foga a babának, utána fáj a szoptatás? Úgy értem, hogy megharapja vagy rágja vele a bimbókat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem harapta meg, nem is rágtak.
2014. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elején egy-kétszer megharapta, egyszer picit vérzett is. Utána szépen ő is megszokta. Most már 8 foga van, ha nagyon éhes akkor tud kicsit fájdalmas lenni, de általában semmi gond nincs vele.
2014. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 +bloodred+ ***** válasza:
16 hónapig szoptattam, 7 hónaposan bújt ki neki az első foga. Akkor egyszer harapott meg, ki is vérzett picit, de ez volt az egyedüli alkalom.
2014. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nagyobbikat 15 honapos koraig szoptattam, fel edsen mar 6 foga volt, de soha, egyetlen egyszer sem harapott meg. A kisebbiknek meg csak 2 van (lassan fel eves lesz) es ma 2 akkorat harapott belem, hogy akkorat kialtottam, szerintem ket utcaval odebb is hallottak (nem ra, hanem a hirtelen jot iszonyu fajdalom miatt onkentelenul kiszakadt belolem). Be is paraztam mi lesz meg :(
2014. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első lányom kezdett harapdálni,de amikor megharapott elvettem tőle a cict és leraktam az ágyra miközben nagyon határozottan mondtam neki,h nem szabad.15 hós koráig szopott sok fogacskával.2 .lányom soha nem harapott ,és ő 19 hónapos koráig szopizott.
2014. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vipy ***** válasza:
20 hónapos koráig szoptattam a lányom. Néha megharapott, de megérte eddig anyatajezni, mert egyáltalán nem beteges! És jobban fájt a cicim, mikor megszületett, és kisebesedtem a 2óránkénti szoptatás miatt. A Garmastant használtam akkor is és harapás után is. Egyébként ki lehet bírni, csak legyen tejed! :)
2014. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most 9 hónapos és 1 hete jött ki az alsó két foga. Még idáig nem harapott meg szerencsére :)
2014. júl. 22. 14:01
 8/8 Charlie O Brien válasza:
Férj vagyok, 2. babánk most fél éves, mindkettőnek foga van/volt ilyen idősen. Harapásról 1-2 határozott szóval le lehetett őket szoktatni, ami gond volt, hogy akár még a fog nélküli időszakban is rászorított és elfordította a fejét, bármilyen neszre. Páromon láttam az fáj... :)
2014. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!