Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mi a véleményetek a Viburcol...

Mi a véleményetek a Viburcol kúpról?

Figyelt kérdés
Aki használt ilyet fogzás ideje alatt,annak mi a véleménye róla?már hetek óta kínlódunk az első fogacskákkal.az éjszakák kaotikusak.nem sír csak sokszor megébred,kínlódik.napközben viszont jól bírja.
2014. dec. 19. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Viburcol felpörgette mindkét gyereket, a Sedatif Pc tabletta viszont egy darabig jó volt.
2014. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a kúp, sőt azt mondanám, hogy csak az vált be, minden mást kipróbáltunk. Egy próbát megér, mert valakinek használ, valakinek nem.
2014. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán én is azt mondanám h használ, de nem tudom egyértelműen kijelenteni.

Próbáld ki, ártani nem árt.


Off: a sedatif pc az már egy fokkal.erősebb, ugye? Azt altatóként használják ha jól tudom.

2014. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
adaglástól függ, homeo szer az is
2014. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Homeopátiás, röviden ennyi. Van aki hisz benne, szerintem az évezred biznisze, orvosként nem tudom rá mást mondani.
2014. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk segített, kevésbé volt tőle nyűgös, könnyebben és jobban tudott aludni tőle, kevesebbet ébredt a fogzás idején, mikor használtuk.
2014. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valakinek biztos rengeteget segít, de nálunk mind a két gyereknél egyedül a rágás jött be (nem kifejezetten rágókát, hanem amit csak találtak és oda tudták tenni, ahol a foguk jött) vagy a Nurofen vált be, ami már a falkaparásnál nagyon hasznos volt.


Próbáltam mind a két gyereknél, de csak kidobott pénz volt az a 2-2500 forint.

2014. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!